Güvenlik Sistemleri

MANTAR BARİYER NEDİR? MANTAR BARİYER NERELERDE KULLANILIR?

mantar bariyer

Mantar Bariyer Nedir?

Mantar bariyerler araç giriş ve çıkışlarının engellenmesi veya kontrol altına alınması için yerin altına kurulum yapılan güvenlik önlemi çeşididir. Yaya veya bisiklet geçişini engellemez sadece araçların giriş çıkışlarını kontrol altına almayı sağlar. Mantar bariyerler çelik bir boru şeklinde olur ve oldukça dayanıklıdır. Mantar bariyerlerin sabit, hidrolikli, havalı, pnömatik, ledli ve manuel olmak üzere bir kaç çeşidi bulunmaktadır.

Mantar Bariyerler Nerelerde Kullanılır?

Mantar bariyerler şuanda resmi kurum ve kuruluşlarda, özel kurum ve kuruluşlarda, parklarda, bahçelerde, alışveriş merkezleri, belediyeler ve otopark gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir ve kullanılır. Aynı zamanda uzaktan kumandalı, butonlu, plaka tanımalı, kartlı geçiş sistemi ile çalışabilen çeşitleri bulunmaktadır. Çelikten yapılması ve dayanıklı olması sebebiyle bir çok alanda araç girişini engellemek için tercih edilmektedir. Karen Grubu olarak bir çok farklı alanda kurulum yapmış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz kurulumları buraya tıklayarak referanslarımız sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Mantar Bariyer Çeşitleri Nelerdir?

Yukarı bahsettiğimiz gibi sabit, hidrolikli, havalı, pnömatik, ledli ve manuel çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlere ek olarak uzaktan kumandalı, butonlu, plaka tanıma, kartlı geçiş sistemleri ile entegre çalışabilecek şekilde ayarlanabilmektedir. Mantar bariyer çeşitlerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz veya aşağıdaki linklerden direkt olarak istediğiniz ürüne ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mantar Bariyer Üretimi ve Kurulumu

Mantar bariyer sistemlerimiz tamamen çelikten üretilir. Üretim esnasında CR-NI 318 ST 37 çelik sıcak daldırma, galvaniz kaplama ve elektro statik toz boya kullanılarak üretilir.
Genellikle fotosel koruma veya loop dedektör güvenlik sensörü bariyer önünde ve arkasında 1 metre mesafelerde 2 set şeklinde kurulur. 2 adet uzaktan kumandalı alıcı kart beraberinde kullanıcıya teslim edilir. Buna ek olarak sabit kollu kumanda nizamiye girişlerine konulur.
Üst düzey güvenlik gereken yerlerde için ise ekstra çarpışma testlerine dayanıklılık sertifikası bulunan üretim gerekmektedir. Karen Grubu olarak K12, PAS 68, K4 ve K8 seviyelerinde testlerden başarıyla geçen sertifikalı ürünler üretebilmekteyiz.

Mantar Bariyer Nasıl Kullanılır?

Karen Grubu olarak ürünlerimizde her zaman güvenlik ve kullanım kolaylığını ön planda tutmaktayız. Ürünlerimizin kullanımı ürün çeşidine göre değişmekte olup oldukça kolay bir şekilde kullanılmaktadırlar.

Mantar Bariyer Fiyatları?

Her kurum, kuruluş veya alanın ihtiyacı farklı olmasından dolayı net olarak fiyat verilememekte olup fiyat teklifi almak için bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir, telefonla arayarak detaylı bilgi alabilir, ekranın sol alt bölümünde bulunan canlı sohbet bölümünden hızlıca iletişime geçebilir veya buraya tıklayarak iletişim sayfasından aranma talebinde bulunabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir